Organizace ústní maturitní zkoušky třídy OA4, M4

ORGANIZACE ÚSTNÍ MATURITNÍ ZKOUŠKY OA4, M4 – 17.6.2020 (středa)

(Multimediální učebna 3, zázemí v S4)

Předseda: Ing. Jana Lédlová
Místopředseda: PhDr. Renáta Kupsová
Třídní učitel: Mgr. Jaroslava Gurková

 

07:30 - Porada

07:45 - Zahájení maturit paní ředitelkou

08:00 - Český jazyk a literatura – OA4

  • hodnotitel 1: Mgr. Veronika Svobodová
  • hodnotitel 2: Mgr. Hana Pavlicová

08:00 - 08:40 příprava do 08:55 - Petr Mašek o 100% 

5 minut porada

08:20 - 09:00 příprava do 09:15 - Tibor Niesner o 100%, asistent

5 minut porada

08:40 - 09:20 příprava do 09:35 - Táňa Stanieková o 100%      

5 minut porada

09:10 - 09:40 příprava do 9:55 - Pavel Dubský o 50%

5 minut porada

 

09:40 - Český jazyk a literatura – M4

  • hodnotitel 1: Mgr. Hana Pavlicová
  • hodnotitel 2: Mgr. Veronika Svobodová  

09:40 - 10:00 příprava do 10:15 - Nikola Hastíková

5 minut porada

 

09:40 - Ruský jazyk 

  • zkoušející: PhDr. Taťána Rašková, CSc.
  • přísedící: PhDr. Lenka Kodymová, CSc.

 

09:40 - 10:20 příprava do 10:35 - Petr Mašek o 100%      

5 minut porada

 

10:00 - Anglický jazyk  

  • zkoušející: Ing. Dana Šindelářová
  • přísedící: Mgr. Petr Šebela

 

10:00 - 10:40 příprava do 10:55 - Tibor Niesner o 100%, asistent

5 minut porada

10:20 - 11:00 příprava do 11:15 - Táňa Stanieková o 100%

5 minut porada

10:50 - 11:20 příprava do 11:35 - Pavel Dubský o 50% 

5 minut porada

 

11:10 - Účetnictví

  • zkoušející: Ing. Petr Benda
  • přísedící: Ing. Soňa Šestáková

11:10 - 11:40 příprava do 11:55 - Petr Mašek o 100%   

11:25 - 11:55 příprava do 12:10 - Tibor Niesner o 100%,asistent          

11:40 - 12:10 příprava do 12:25 - Táňa Stanieková o 100%         

12:05 - 12:25 příprava do 12:40 - Pavel Dubský o 50%      

 

 

12:10 - Ekonomika

  • zkoušející: Ing. Soňa Šestáková
  • přísedící: Ing. Petr Benda

12:10 - 12:40 příprava do 12:55 - Petr Mašek o 100%     

12:25 - 12:55 příprava do 13:10 - Tibor Niesner o 100%, asistent    

12:40 - 13:10 příprava do 13:25 - Táňa Stanieková o 100%       

13:05 - 13:25 příprava do 13:40 - Pavel Dubský o 50%  

 

13.45 - Vyhlášení výsledků

 

U profilové části MZ jsou časy přípravy žáků následné:

neprodloužen čas 15 minut
o 25%-50 % prodloužen čas 20 minut
o 75% prodloužen čas 25 minut
o 100% prodloužen čas 30 minut

 

U společné části MZ jsou časy přípravy žáků následné:

navýšení o 25% 25 minut příprava
navýšení o 50% 30 minut příprava
navýšení o 75% 35 minut příprava
navýšení o 100% 40 minut příprava
zdraví 20 minut příprava