Připravovaný kurz sjezdového lyžování

V letošním školním roce se již tradičně pracovníci SPC pro ZP spolu s jejich klienty budou účastnit Kurzu sjezdového lyžování v Koutech nad Desnou, v termínu od 27.1. do 30. 1. 2024. 

Tato akce je pořádána ve spolupráci s Univerzitou Palackého v Olomouci - FTK katedra ATV. Lyžařský výcvik probíhá pod metodickým vedením studentů z této fakulty. Každý účastník má tedy svého lyžařského instruktora, který jej vede a dohlíží na to, aby dle svých možností a schopností dělal v lyžování pokroky a získal k tomuto sportu kladný vztah. Pro některé děti je to vůbec první setkání s tímto sportem a je třeba je i přes počáteční obavy pro tento sport nadchnout. Lyžování je totiž velmi dobrý způsob, jak s dítětem sportovat i v kruhu rodiny a trávit tak s dítětem aktivně volný čas.

Celková částka na ubytování, stravu i skipas je poměrně vysoká a pro rodiny našich klientů je to velký zásah do rodinného rozpočtu, proto jsme vděčni za finanční podporu firmě Copygeneral, která na tuto akci přispěje finančním darem v hodnotě celých 10. 000,- Kč. Pro mnoho našich klientů je to jedinečná možnost se této akce účastnit.

COPY GENERAL

×